• SKO

przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sechnej

w roku szkolnym 2023/2024

przyjmuje wpłaty w dniach:

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK I PIĄTEK

w godzinach 9.40-9.55   (przerwa śniadaniowa)

REGULAMIN  SZKOLNEJ  KASY  OSZCZĘDNOŚCI
          PRZY SZKOLE PODSTAWOEJ W SECHNEJ

1. Do SKO może należeć każdy chętny uczeń naszej szkoły.

2. Dowodem przynależności do SKO jest książeczka SKO otrzymana od opiekuna.

3.   Opiekunem szkolnym SKO jest p. mgr Monika Rosiek.

4.   Na książeczkę można wpłacić najmniej 1 zł.

5.   Wpłaty/wyplaty na książeczkę może dokonywać tylko właściciel książeczki lub jego rodzic.

6.   W razie zgubienia książeczki SKO, uczeń musi zgłosić się do opiekuna.

7.  Opiekun SKO przyjmuje wpłaty i wpłaca je do Banku Spółdzielczego.

8.  Opiekun SKO prowadzi dokumentację zgodnie z wytycznymi Banku Spółdzielczego.

9.  Wypłatę większej gotówki uczeń zgłasza opiekunowi na 7 dni przed żądanym terminem i przedstawia na piśmie zgodzę rodzica na wypłatę tej kwoty.

10.   Przyjęcie od ucznia pieniędzy potwierdza opiekun SKO wpisem do książeczki SKO ucznia i na karcie wpłat i wypłat, którą prowadzi każdego członka SKO.

11.  Za systematycznie oszczędzających uważa sie tych członków, którzy wpłacają na książeczkę SKO co najmniej raz w tygodniu.

12.  Dyrektor szkoły ma prawo kontroli stanu wpłat i wypłat oszczędności na szkolnej książeczce SKO.