• XIII Edycja Narodowego Czytania już za nami.

• 16 września 2024 r. w naszej szkole została przygotowana i przeprowadzona kolejna- XIII Edycja Narodowego Czytania. Jest to doskonała okazja , aby uczniowie docenili wartość czytania oraz spotkali się ze sztandarowymi pozycjami polskiej literatury. W tym roku uczniowie klas VII i VIII zaprezentowali szkolnej społeczności fragment  „ Kordiana” J. Słowackiego

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 i ślubowanie pierwszaków

• 2 września 2024 r. po uroczystej Mszy Świętej w naszej szkole spotkali się nauczyciele, rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły, by wspólnie rozpocząć rok szkolny 2024/2025. Spotkanie rozpoczęła uroczysta akademia, podczas której cała społeczność szkolna powitała nową panią dyrektor mgr Monikę Jarosz. Odbyło się również uroczyste ślubowanie pierwszaków. Zostali oni włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi w Sechnej oraz przyjęci do grona członków SKO.  Pani dyrektor wręczyła najmłodszym uczniom naszej szkoły listy gratulacyjne oraz dyplomy. Starsi koledzy przygotowali dla nich drobne upominki. Pani Dyrektor życzyła wszystkim życzenia pomyślności i oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny.