• Konkurs plastyczny "Cuda-wianki z wytłaczanki"

• Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i wzięli udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez SP w Pasierbcu pt. „CUDA-WIANKI Z WYTŁACZANKI”. Celem konkursu było pobudzenie uczniów klas młodszych do kreatywności i twórczego działania oraz ukazanie różnorodnych sposobów wtórnego wykorzystania odpadów. Z naszej szkoły w etapie szkolnym wzięło udział 11  uczniów w 2 kategoriach wiekowych:

• Kl. 1-3 = Elżbieta Jonik (zwierzę), Maksymilian Pajor (pojazd), Bartłomiej Nowak (postać), Jakub Zelek (gra), Zofia Pławecka (sztuka użytkowa), Wiktoria Waligóra ( budowla).
            • Kl. 4-6 = Wojciech Jonik (zwierzę), Julia Pławecka (makieta), Amelia Oleksy (pojazd), Edyta Orzeł (pojazd), Anna Filipek (sztuka użytkowa).

Do dalszego etapu przeszło 9 osób. Gratulujemy i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu w SP w Pasierbcu.

• Specjalne wyróżnienie dla klasy I w konkursie plastycznym „Skarby Beskidzkiej Miedzy”

• 16.02.2023r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczanie nagród przez Starostę Limanowskiego Mieczysława Uryga, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska” Stanisława Piegza oraz Wójta Gminy Laskowa- Piotra Stach dla uczniów klasy I za konkurs plastyczny „Skarby Beskidzkiej Miedzy”. Konkurs ten organizowało Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” i „Dolina Raby. Praca plastyczna pt. „Od sadów do suski sechlońskiej” wykonana przez uczniów klasy I otrzymała specjalne wyróżnienie. Uczniowie zostali docenieni za wkład włożony w wykonanie pracy i ich pomysłowość. Gratulujemy!

• Konkurs plastyczny z ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

• Uczniowie klasy I wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym z ukończonego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Podsumowując zdobyte informacje wykonali pracę plastyczną w formie mapy myśli pt.: „Bezpieczni na drodze”.  Uczniowie pracę wykonali wspólnymi siłami oraz różnorodnymi technikami. Życzymy powodzenia!